Sales Prospecting Specialist
Zaufane.pl - Fabryka e-biznesu sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 13 lipca, 13:54

Opis stanowiska

O firmie: - Rzeszów, woj. podkarpackie - Umowa o pracę, kontrakt B2B - Pełny etat - Praca stacjonarna, zdalna lub hybrydowa Zaufane.pl to najbardziej zaawansowane i efektywne narzędzie do pozyskiwania po transakcyjnych opinii. Na polskim rynku jesteśmy obecni od trzech lat, a portfolio naszych klientów stale rośnie. Współpracują z nami największe sklepy internetowe w Polsce, będące liderami branży e-commerce. Jako firma stale się rozwijamy i potrzebujemy do tego kreatywnych i zaangażowanych ludzi, ponieważ to właśnie w naszych pracownikach drzemie największy potencjał i wartość naszej firmy. Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i swoim doświadczeniem w prospectingu wesprze dział sprzedaży, poszukując wartościowych klientów dla firmy. Będziesz bezpośrednio pracować z naszymi handlowcami, a potencjalną ścieżką rozwoju dla Ciebie będzie sprzedaż.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twój zakres obowiązków:
  • - wyszukiwanie potencjalnych klientów dla firmy,
  • - nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań handlowych,
  • - dopasowywanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klientów,
  • - udział w spotkaniach handlowych u boku naszych doświadczonych managerów,
  • - samodzielna realizacja wyznaczonych celów z wykorzystaniem pakietu narzędzi wspomagających pracę działu sprzedaży,
  • - analiza wyników i wdrażanie nowych pomysłów,
  • - udział w targach i konferencjach branżowych,
  • - kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i usługi Zaufane.pl.

Wymagania

  • Nasze wymagania:
  • - doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (telefoniczne),
  • - sprzedaż usług w branży e-Commerce lub marketingowej,
  • - znajomość CRM i obsługa tego typu narzędzi w swojej dotychczasowej pracy,
  • - zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Mile widziane

  • Dodatkowo doceniamy:
  • - pozytywne nastawienie do życia, chęć nauki i podnoszenia swoich kompetencji,
  • - wysoką kulturę osobistą, kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,
  • - swobodne posługiwanie się językiem angielskim.

Oferujemy

  • To oferujemy:
  • - stabilne zatrudnienie w oparciu o najwygodniejszą dla Ciebie formę zatrudnienia, po okresie próbnym,
  • - możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej,
  • - pełną wyzwań pracę od poniedziałku do piątku,
  • - możliwość rozwoju i nauki pod kątem specjalistów,
  • - spotkania integracyjne oraz wspólne celebracje,
  • - bibliotekę firmową z przestrzenią do jej współtworzenia,
  • - wsparcie zespołu i przełożonego.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średni)

Wynagrodzenie

3000 - 5000 PLN

Curriculum vitae