Metrolog
Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 8 lipca, 09:23

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów
  • • Obsługa maszyny CMM oraz skanera 3D -GOM
  • • Pisanie programów na CMM – oprogramowanie Cosmos
  • • Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • • Raportowanie niezgodności i braków
  • • Odbiór jakościowy bieżącej produkcji
  • • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno-pomiarowym - UNA
  • • Współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych pomiarów
  • • Nadzór nad dokumentacją jakościową

Wymagania

  • • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • • Minimum 2 lata doświadczenia na w/w stanowisku - mile widziane
  • • Umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office
  • • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • • Bardzo dobra znajomości rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • • Praktyczna umiejętność obsługi CMM, znajomość oprogramowania Cosmos
  • • Znajomości języka angielskiego – poziom min. A2
  • • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym
  • • Umiejętności pracy w zespole i analitycznego myślenia
  • • Doświadczenie w produkcji lotniczej mile widziane

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • • Konkurencyjne wynagrodzenie + kwartalny system premiowy
  • • Komfortowe warunki pracy oraz wysokie standardy bezpieczeństwa pracy
  • • Przyjazną atmosferę pracy w zgranych zespołach

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae