Kierownik Budowy
Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o.
Jedlicze, Podkarpackie

praca 7 lipca, 14:25

Opis stanowiska

Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o. – jedna ze Spółek Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, znana polska firma produkcyjno-budowlano–usługowa z bogatym portfelem referencji z całego świata. Sprawdzony partner, oferujący swoje usługi zarówno w kraju, jak i zagranicą. Spółka działająca we wszystkich gałęziach przemysłu świadcząc usługi remontowe, modernizacyjne i inwestycyjne dla przemysłu rafineryjnego, petrochemicznego, chemicznego, energetycznego i koksowniczego, dla hutnictwa, przemysłu cementowego i ochrony środowiska. Firma prowadząca inwestycje w formule GW jak również EPC oraz prace w branży mechanicznej, antykorozyjnej i izolacyjnej.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • zarządzanie procesem przygotowania i realizacji obiektów budowlanych,
  • kierowanie budowami i nadzorowanie powierzonych prac
  • opracowanie harmonogramów realizacji związanych z wykonaniem zakresów mechanicznych, konstrukcyjnych i rurociągowych,
  • nadzór nad wykonywaniem prac zgodnie z harmonogramem projektu oraz wymaganiami inwestora,
  • nadzór nad procesem koordynacji podwykonawców oraz rozliczanie zawartych z nimi kontraktów,
  • negocjowanie warunków współpracy z podwykonawcami oraz dostawcami,
  • poszukiwanie rozwiązań organizacyjnych i technicznych, które usprawnią przebieg kontraktu i wpłyną na jego pozytywny wynik
  • zarządzanie zespołem
  • udział w opracowywaniu ofert

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata – w kierowaniu pracami w zakresie remontu aparatów, rurociągów i urządzeń w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym, znajomości przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
  • umiejętność obsługi komputera – pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy na projektach realizowanych w kraju i za granicą.

Oferujemy

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą,
  • przyjazną atmosferę w zespole profesjonalistów,
  • ciekawe wyzwanie realizacyjne i duża samodzielność w działaniach,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka zdrowotna, ubezpieczenia na życie, karta Multisport)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budownictwo
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)
  • niemiecki (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae