Specjalista ds. techniczno-inwestycyjnych
Weldon sp. z o.o .
Brzezówka, Podkarpackie

praca 14 maja, 12:06

Opis stanowiska

Weldon Sp. z o. o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, budynków modułowych, konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis. Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. techniczno-inwestycyjnych Miejsce pracy: Brzezówka Region: podkarpackie

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w prowadzeniu oraz nadzorowaniu robót budowlanych prowadzonych w firmie na rzecz własnych lub zleconych,• tworzenie koncepcji projektowych i udział w tworzeniu dokumentacji budowlanej w zakresie instalacji sanitarnej,• weryfikacja dokumentacji wykonawczej, budowlanej wykonywanej przez biura projektowe, projektantów zewnętrznych,• harmonogramowanie, kosztorysowanie i optymalizacja kosztów robót budowlanych,• raportowanie o stanie zaawansowania prac
  • • udział w przygotowywaniu projektów umów, zleceń w zakresie robót budowlanych
  • • udział w nadzorowaniu i dokumentowaniu właściwego użytkowania obiektów budowlanych poprzez wykonywanie przeglądów w zakresie przewidzianym prawem

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe techniczne, inżynieria środowiska• dobra organizacja pracy, rzetelność, zaangażowanie,•
  • • znajomość programów AutoCAD
  • • umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w programie typu Norma Pro,
  • dyspozycyjność,
  • • prawo jazdy kategorii B,
  • • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Mile widziane

  • • uprawnienia projektowe lub wykonawcze w zakresie branży sanitarnej

Oferujemy

  • • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat lub część• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • • motywacyjny system premiowania.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • inżynieria środowiska
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn

Wynagrodzenie

3500 - 4500 PLN

Curriculum vitae