Praktyki zdalne w dziale Analitycznym
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 5 lipca, 12:08

Opis stanowiska

Szukamy zaangażowanych, pełnych inicjatywy, lubiących się uczyć praktykantów. Jeśli jesteś studentem, lub właśnie skończyłeś edukację i szukasz miejsca, z którego możesz rozpocząć przygodę z analizą danych – aplikuj do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • CO ZYSKASZ:
  • Udział w ciekawych projektach w zakresie analizy danych;
  • Zadania związane z przygotowaniem raportów cyklicznych i ad hoc na potrzeby biznesu;
  • Nauczymy Cię automatyzacji raportów i wizualizacji danych;
  • Nauczymy Cię budowy narzędzi analitycznych wspomagających podejmowanie decyzji biznesowych;
  • Możliwość wychodzenia z własną inicjatywą;
  • Wszystkim naszym praktykantom wystawiamy referencje;

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie w zakresie: Matematyki, Statystyki, Informatyki, Ekonometrii, Archiwistyka bądź kierunków pokrewnych;
  • Bardzo dobre zdolności analityczne;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, dynamika działania, elastyczność;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Chęć do nauki i rozwoju;
  • Inicjatywa i zaangażowanie;

Oferujemy

  • Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;
  • Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do własnego grafiku);
  • Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie analizy danych;
  • Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio);
  • Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki;
  • Referencje po zakończeniu praktyk;
  • Praktyki w najbardziej dynamicznej branży.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • informatyka
  • matematyka

Informacje dodatkowe

  • InConventus Group - organizator wydarzeń branżowych, wyjazdów studyjnych oraz platform edukacyjnych poszukuje ambitnych kandydatów/kandydatek na praktyki. Pracujemy zdalnie i realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię.

Curriculum vitae