Specjalista ds. wsparcia projektu
ManpowerGroup Sp. z o.o.
Ropczyce, Podkarpackie

praca 27 czerwca, 09:59

Opis stanowiska

- wsparcie działań Lidera Projektów – raportowanie wskaźników - dbanie o sprawny obieg komunikacji w projekcie - uzupełnianie potrzebnych danych w systemie ERP (IFS), - tworzenie raportów na podstawie danych z systemu, spotkań i raportów - bieżący kontakt z uczestnikami projektów

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wsparcie działań Lidera Projektów – raportowanie wskaźnikówdbanie o sprawny obieg komunikacji w projekcieuzupełnianie potrzebnych danych w systemie ERP (IFS),tworzenie raportów na podstawie danych z systemu, spotkań i raportówbieżący kontakt z uczestnikami projektów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej w działach wsparcia produkcjiwykształcenie wyższe lub student/ka ostatniego roku (mile widziane kierunki: zarządzanie projektami, zarządzanie produkcją, logistyka)bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excelkomunikatywna znajomość języka angielskiegozaangażowanie oraz motywacja do pracy i chęć uczenia sięsamodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadaniabardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w dobrej atmosferze w firmie będącej częścią koncernu międzynarodowegoatrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz pakiet socjalnymożliwość rozwoju zawodowego w strukturze firmy, pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 4000 PLN

Curriculum vitae