Młodszy Mechanik
EME Aero Sp. z o.o.
Jasionka, Podkarpackie

praca 23 czerwca, 14:14

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Demontaż i montaż silników lotniczych
  • Realizacja zadań zgodnie z wymaganiami jakościowymi oraz BHP

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Precyzja, dokładność i rozwinięte zdolności manualne
  • Znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie A2)
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy
  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy
  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae