Młodszy Technolog
Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 22 czerwca, 14:54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Tworzenie harmonogramu wdrożenia i nadzór nad nim
  • Analiza norm i procedur klientów
  • Opracowywanie instrukcji wykonania odlewu
  • Planowanie i nadzór nad próbami na warsztacie
  • Dokumentowanie wyników prób i analiza wniosków
  • Przygotowywanie pakietu zatwierdzeniowego
  • Analiza wymiarowa odlewów
  • Bezpośredni kontakt z klientem (w języku angielski) w celu raportowania statusu wdrożenia i wyjaśniania wszelkich technicznych wątpliwości
  • Nadzór nad wdrożonymi częściami w produkcji poprzez działania: poprawiające uzysk i BHP oraz obniżające pracochłonność

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: odlewnictwo, metalurgia, inżynieria materiałowa lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku technologa min.2 lata
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. poziom B2)
  • Umiejętność czytania technologii i rysunku technicznego
  • Chęć rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i kompetencji
  • Odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań i dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów
  • Dokładność, sumienność oraz rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole i współtworzenie dobrego klimatu pracy

Oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy
  • Realny wpływ na kształtowanie i rozwój swojego obszaru i Firmy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i premię
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. kartę multisport, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie wypoczynku i integracji)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae