finansowo-biurowe (pół lub pełny etat)
Fundacja Jagiellońska / Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Rzeszowie
Rzeszów, Podkarpackie

praca 21 czerwca, 12:23

Opis stanowiska

W zespole Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej będziesz odpowiedzialny za kwestie biurowe i finansowe, a w przypadku zatrudnienia w pełnym wymiarze również niektóre organizacyjne. Nie wymaga to doświadczenia, ponieważ na początku wdrożymy Cię w obowiązki. Jednak na dalszym etapie będziesz musiał wykazywać się dużą samodzielnością i zaangażowaniem. Po wdrożeniu część zadań będziesz mógł wykonywać zdalnie. Możemy zatrudnić na pół wymiaru (20h/tyg.) lub pełny (40h/tyg.). Studia dzienne nie są problemem, o ile umożliwiają pracę 20h/tyg. Ważne są dla nas dodatkowe informacje, które zawrzesz w CV m.in. szkoła średnia, miejsce pochodzenia, zainteresowania, hobby, znajomość języków, działalność społeczna. WYMAGAMY LOGICZNEGO / MATEMATYCZNEGO MYŚLENIA niezbędnego do obsługi excela i weryfikujemy to podczas rozmowy. Biuro RODM znajduje się w centrum Rzeszowa w głównym gmachu Urzędu Marszałkowskiego przy Cieplińskiego 4. Zgłoszenia w formie CV należy przesyłać na adres: fundacja@jagiellonska.org Zastrzegamy sobie odpowiedź wyłącznie do wybranych osób. Wynagrodzenie: 3000-4000 netto. W momencie zatrudnienia wymagamy między 18 a 25 lat - warunek konieczny. Do 26 r.ż umowa zlecenie, po 26 r.ż. umowa o pracę.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • pół etatu: biurowo-finansowe
  • pełny etat: dojdą wybrane organizacyjne lub inne uzgodnione indywidualnie

Wymagania

  • Wymagana łatwość w posługiwaniu się programem Excel oraz czytanie ze zrozumieniem tekstów formalnych (regulaminy, umowy).

Mile widziane

  • status studenta i prawo jazdy

Oferujemy

  • Elastyczność godzinową umożliwiającą studia dzienne.
  • Stałą pracę. Do 26 r.ż umowa zlecenie, po 26 r.ż umowa o pracę

Forma zatrudnienia

inne

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • matematyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • stosunki międzynarodowe

Curriculum vitae