Konstruktor Mechanik
Rockfin
Gorlice, Małopolskie

praca 21 czerwca, 10:11

Opis stanowiska

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Konstruowanie urządzeń pomocniczych smarowania i chłodzenia maszyn wirujących (sprężarki, turbiny), zbiorników, rurociągów, itp.
  • • Dobór podzespołów, materiałów, wykonywanie obliczeń, analiz ryzyka, instrukcji obsługi
  • • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
  • • Wprowadzanie zmian powstałych w procesie produkcyjnym
  • • Współpraca z Jednostkami Notyfikowanymi i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w zakresie zgodności z normami projektowymi

Wymagania

  • • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny
  • • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku Konstruktora
  • • Znajomość oprogramowania AutoCAD, znajomość oprogramowania Solid Works lub podobnego systemu 3D
  • • Umiejętność obsługi programów komputerowych z pakietu MS Office
  • • Dobra znajomość języka angielskiego
  • • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną powierzoną (głównie w języku angielskim)
  • • Znajomość rysunku technicznego
  • • Umiejętność pracy w zespole
  • • Wyobraźnia przestrzenna

Mile widziane

  • • Znajomość programu NX Unigraphics

Oferujemy

  • • Pracę w stabilnej firmie, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim i zagranicznym
  • • Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry
  • • Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna
  • • Darmową, prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed
  • • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w kursach i szkoleniach
  • • Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin
  • • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych
  • • Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% ich wartości
  • • Program Rekomendacji Pracowników – nagrody pieniężne za polecenie pracowników do pracy (2 tys. zł brutto)
  • • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • • Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki
  • • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach
  • • Elastyczne godziny pracy- możliwość rozpoczęcia pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • • Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu
  • • Program Adaptacji Nowego Pracownika

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae