Inżynier Serwisu
Rockfin
Gorlice, Małopolskie

praca 21 czerwca, 09:57

Opis stanowiska

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Realizacja procesu montażu i naprawy zleceń serwisowych zgodnie z dokumentacją techniczną i jakościową• Nadzór techniczny w czasie montażu, remontu, rozruchu próbnego oraz w okresie gwarancyjnym urządzeń wyprodukowanych przez Spółkę• Zarządzanie realizacją kontraktów serwisowych (opracowywanie dokumentacji organizacyjnej kontraktu, kontrola kosztów kontraktów)• Tworzenie ofert na realizację kontraktów serwisowych, opracowywanie budżetu oraz harmonogramu kontraktów• Dbanie o terminowe i jakościowe wykonanie prac remontowych lub modernizacyjnych• Odbiór techniczny wykonywanych prac i sporządzanie dokumentów jakościowych z realizowanych projektów

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewny)• 2-letnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku• Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację• Znajomość rysunku technicznego• Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność• Dobra organizacja pracy• Gotowość do częstych podróży służbowych, również zagranicznych

Mile widziane

  • • Doświadczenie w branży energetycznej oraz Oil & Gas• Uprawnienia IWI-C lub inne z zakresu badań nieniszczących

Oferujemy

  • • Pracę w stabilnej firmie z ponad 30letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry• Realna możliwość rozwoju w strukturach firmy i uczenia się od najlepszych• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna. • Darmową prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% wartości• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin • Program Rekomendacji Pracowników – Możesz otrzymać nagrody pieniężne za polecenie pracowników (do 2 tys. zł brutto) • Dofinansowanie do karty MultiSport• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach • Elastyczne godziny pracy; możliwość przyjścia do pracy od 7:00 do 9:00 • Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu • Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae