Inżynier Elektryk Automatyk
Rockfin
Gorlice, Małopolskie

praca 21 czerwca, 09:48

Opis stanowiska

Rockfin jest wiodącą na świecie firmą inżynieryjną, specjalizującą się w projektowaniu, produkcji, testowaniu i serwisowaniu systemów olejowych i paliwowych do turbin gazowych, turbin parowych, generatorów, kompresorów oraz wysokociśnieniowych napędów i systemów sterowania. Nasze rozwiązania wykorzystywane są w elektrowniach nuklearnych, gazowych, węglowych, wodnych, platformach wiertniczych i statkach FPSO, źródłach energii odnawialnych, przemyśle petrochemicznym oraz innych gałęziach przemysłu. Możemy poszczycić się współpracą z globalnymi Klientami takimi jak Burckhardt Compression, FLSmidth, GE, Kawasaki, MAN Energy Solutions, Mitsubishi Power, Siemens oraz Wartsila. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Młodszy Inżynier Elektryk Automatyk/ Młodszy Inżynier AKPiA Miejsce pracy: Gorlice,ul. Chopina 54

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie układów elektrycznych oraz układów automatyki maszyn i urządzeń oraz aparatury kontrolno-pomiarowej.• Przygotowywanie dokumentacji technicznej dotyczącej układów elektrycznych oraz układów automatyki przemysłowej w tym:o schematów elektrycznych,o rysunków szaf sterowniczych, skrzynek zaciskowych,o wykazów elementów do zamówienia.• Opracowywanie algorytmów sterowania, tworzenie i wdrażanie aplikacji w sterownikach PLC oraz panelach HMI.• Udzielanie wsparcia technicznego podczas budowy, montażu i testów maszyn i urządzeń.• Diagnozowanie i dokonywanie zmian w zaprojektowanych systemach elektrycznych oraz wykonywanie zmian parametrów pracy sterowników i oprogramowania maszyn i urządzeń w okresie gwarancyjnym.• Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne na kierunku Automatyka, Elektrotechnika itp. • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.• Kreatywność i komunikatywność.• Zaangażowanie i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • • Wiedza z zakresu stref zagrożonych wybuchem (ATEX).• Ogólna znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych (przetworniki, presostaty, regulatory).• Znajomość środowiska Eplan.• Znajomość środowiska STEP7, WinCC.• Świadectwo kwalifikacyjne E1 (SEP).

Oferujemy

  • • Pracę w stabilnej firmie z ponad 30-letnią tradycją na rynku polskim i zagranicznym.• Możliwość współpracy z globalnymi liderami sektora Oil & Gas, Power i Industry.• Zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika.• Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy.• Atrakcyjny system premiowy – premie kwartalne oraz roczna.• Prywatną opiekę medyczną w placówkach Luxmed.• Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych.• Dofinansowanie do studiów oraz kursów językowych w wysokości do 50% wartości.• Możliwość uczestnictwa w cyklu szkoleń Akademii Rockfin. • Program Rekomendacji Pracowników – możesz otrzymać nagrody pieniężne za polecanie pracowników (do 2 tys. zł brutto). • Dofinansowanie do karty MultiSport.• Wsparcie finansowe w postaci nieoprocentowanej pożyczki.• Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie w PZU na preferencyjnych warunkach. • Elastyczne godziny pracy- możliwość przyjścia do pracy od 7:00 do 9:00. • Możliwość pracy w systemie Home Office kilka dni w miesiącu.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średni)

Curriculum vitae