Inżynier konstruktor-technolog
Aviation Artur Trendak
Jaktorów-Kolonia, Mazowieckie

praca 20 czerwca, 16:07

Opis stanowiska

Opis stanowiska Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie prac konstrukcyjno-projektowych oraz certyfikacyjnych przy ultralekkich wiatrakowcach.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • - opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną 3D i 2D,
  • - weryfikacja dokumentacji pod względem poprawności, kompletności oraz zgodności z wymaganiami,
  • - prowadzenie badań certyfikacyjnych,
  • - uczestniczenie w montażu prototypów,
  • - udział w testach i walidacji projektowanych rozwiązań.

Wymagania

  • - wykształcenie wyższe inżynierskie - mechanika i budowa maszyn, mechatronika lub pokrewne,
  • - znajomość rysunku technicznego oraz doświadczenie w obsłudze oprogramowania CAD 3D, preferowany Autodesk Inventor oraz Siemens NX,
  • - znajomość pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point),
  • - umiejętności myślenia analitycznego,
  • - bardzo dobre zdolności komunikacyjne i nastawienie na współpracę,
  • - bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność podejmowania decyzji,
  • - prawo jazdy kat.B,
  • - inicjatywa i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Mile widziane

  • - doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie jest konieczne,
  • - dyspozycyjność do wyjazdów krajowych i zagranicznych,
  • - umiejętności manualne, obsługa narzędzi warsztatowych,

Oferujemy

  • - ciekawą pracę w dynamicznie zarządzanej firmie,
  • - umowa o pracę na pełen etat,
  • - możliwość rozwoju zawodowego,
  • - wyposażenie w profesjonalne narzędzia pracy,
  • - zdobycie cennego doświadczenia wśród najlepszych specjalistów w branży,

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • energetyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae