Inżynier jakości
Kronoflooring Spółka z o.o.
Jasło, Podkarpackie

praca 20 czerwca, 15:22

Opis stanowiska

W związku z rozwojem Działu Jakości w Kronoflooring, poszukujemy kandydatów (absolwentów studiów wyższych) do pracy w naszym zakładzie w Jaśle. Ramowy zakres obowiązków: - prace badawcze wyrobów, próbek - prowadzenie testów - przygotowywanie analiz, raportów - analiza ewentualnych reklamacji - raportowanie wskaźników i wyników jakościowych - reprezentacja firmy w stosunku do audytorów, klientów, dostawców. Poszukujemy absolwentów studiów technicznych, preferowane kierunki to chemia oraz materiałoznawstwo. Zatrudniamy na umowę o pracę, prowadzimy program onboardingowy, szkolimy i wspieramy. Aktywnie działamy w zakresie CSR na rzecz lokalnej społeczności. Zapraszamy do aplikowania.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Ramowy zakres obowiązków:- prace badawcze wyrobów, próbek- prowadzenie testów- przygotowywanie analiz, raportów- analiza ewentualnych reklamacji- raportowanie wskaźników i wyników jakościowych- reprezentacja firmy w stosunku do audytorów, klientów, dostawców.

Wymagania

  • Poszukujemy absolwentów studiów technicznych, preferowane kierunki to chemia oraz materiałoznawstwo. Oczekujemy znajomości języka angielskiego oraz pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość normy ISO 9001.

Oferujemy

  • Zatrudniamy na umowę o pracę, prowadzimy program onboardingowy, szkolimy i wspieramy. Aktywnie działamy w zakresie CSR na rzecz lokalnej społeczności.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • inżynieria chemiczna
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae