Stażysta-programista baz danych
Quantum Qguar
Kraków, Małopolskie

staż 10 maja, 15:07

Opis stanowiska

Płatny staż na stanowisku Programisty/Programistki Baz Danych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza zgłoszeń, testami rozwiązań
  • Kodowanie oraz optymalizacja kodu, udział w utrzymaniu pracy systemów u naszych klientów
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Znajomości SQL, PL/SQL, Oracle Database
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobre samopoczucie w pracy zespołowej
  • Otwartość i chęć uczestniczenia w nowych, nieznanych rzeczach
  • Chęć do doskonalenia swoich umiejętności programistycznych związanymi z relacyjnymi bazami danych

Oferujemy

  • Oferujemy udział w projektach programistycznych przygotowanych specjalnie dla stażystów. W pierwszej fazie stażu zapoznanie się z branżą dla której piszemy oprogramowanie, poznanie mechanizmów system Qguar, a następnie pod okiem opiekunów współtworzenie go. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dopasowujemy się elastycznie z godzinami pracy i wymiarem godzinowym, choć chętnie widzimy osoby, które będą mogły odbyć staż w pełnym – 8 godzinnym trybie dniu pracy. Jest też możliwa dłuższa współpraca ponad staż dla zainteresowanych :)

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae