Programista Baz Danych
Quantum Qguar
Kraków, Małopolskie

praca 10 maja, 14:55

Opis stanowiska

Programista/Programistka Baz Danych

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Analiza wymagań na podstawie dokumentacji, projektowanie oraz rozwój aplikacji bazodanowych
  • Optymalizacja wydajności procesów, zapytań i procedur PL/SQL
  • Współpraca z konsultantami wdrożeniowymi systemu IT

Wymagania

  • Umiejętności programowania w języku Oracle PL/SQL na poziomie dobrym
  • Znajomości zagadnień relacyjnych baz danych
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobrym nastawieniu do pracy zespołowej;)

Mile widziane

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca swobodnie czytać dokumentację techniczną
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowym zakresem działalności. Formę zatrudnienia dostosowujemy do Twoich potrzeb (kontrakt lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając niezbędne szkolenia oraz dając dużą swobodę w samodoskonaleniu. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy z fantastycznym ludźmi i doświadczonymi specjalistami w jednym. Dbamy o właściwe samopoczucie pracowników (m.in. dofinansowujemy karty sportowe, pakiety medyczne).

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • informatyka

Curriculum vitae