Młodszy specjalista ds. wdrożeń ERP
Asseco Business Solutions S.A.
Zamość, Lubelskie

praca 13 czerwca, 12:10

Opis stanowiska

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Młodszego specjalisty ds. wdrożeń systemów Macrologic ERP. Jeśli jesteś ukierunkowany na rozwój w branży IT, znasz podstawy programowania i dobrze czujesz się w pracy z klientem, aplikuj. W czasie kilkumiesięcznego okresu adaptacyjnego zdobędziesz wymaganą wiedzę i umiejętności pod okiem doświadczonego Mentora. Nowych pracowników uczymy tworzenia i modyfikacji systemów biznesowych Macrologic Merit i Xpertis w autorskiej technologii MacroBASE poprzez wykorzystanie generatora aplikacji, języków programowania czy raportowania.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Modyfikowanie i parametryzacja ​ systemów Macrologic ERP
  • Testowanie wytworzonych rozwiązań
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla użytkowników systemu
  • Opracowywanie dokumentacji projektowej​

Wymagania

  • Znajomość podstaw programowania w dowolnym języku (np. SQL, VBA, ​C++)
  • Znajomość zasad działania relacyjnych baz danych
  • Otwartość na poznawanie nowych narzędzi programistycznych
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne

Mile widziane

  • Znajomość systemów klasy ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem​

Oferujemy

  • Jesteśmy stabilną i wiarygodną firmą zatrudniającą ponad 1000 osób.
  • Pracujemy dla liderów rynku, także dla największych międzynarodowych korporacji
  • Stawiamy na długofalową współpracę, zatrudniamy na umowę o pracę; dodatkowo będziesz pracować w naszym biurze przy naszych autorskich produktach
  • Proponujemy atrakcyjne benefity – prywatna opieka medyczna, karty FitProfit, grupy sportowe z dedykowanym trenerem, dofinansowanie do wczasów, firmowe przyczepy kempingowe we Włoszech i Chorwacji dostępne dla pracowników, imprezy integracyjne, atrakcje dla rodzin pracowników
  • Wiemy jak ważne są pierwsze dni w nowej pracy, dlatego każdy nowy pracownik może liczyć na indywidualne wsparcie w okresie wdrożenia
  • Razem tworzymy przyjazną atmosferę i kulturę pracy zespołowej, mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • informatyka
  • matematyka
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Curriculum vitae