Praktyka studencka - Asystent projektanta instalacji sanitarnych
HTS Sp.z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 10 czerwca, 14:05

Opis stanowiska

wydruk dokumentacji projektowej współpraca z projektantem przy projektowaniu przemysłowych instalacji, sieci i urządzeń wod.-kan., c.o., wentylacji i klimatyzacji współpraca z projektantem przy sporządzaniu dokumentacji technicznej na etapie koncepcyjnym, projektu budowlanego, dokumentacji wykonawczej współpraca z projektantami innych branż i architektami sprawdzanie dokumentacji nadzorowanie procesu uzgodnień

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wydruk dokumentacji projektowej
  • współpraca z projektantem przy projektowaniu przemysłowych instalacji, sieci i urządzeń wod.-kan., c.o., wentylacji i klimatyzacji
  • współpraca z projektantem przy sporządzaniu dokumentacji technicznej na etapie koncepcyjnym, projektu budowlanego, dokumentacji wykonawczej
  • współpraca z projektantami innych branż i architektami
  • sprawdzanie dokumentacji
  • nadzorowanie procesu uzgodnień

Wymagania

  • student/absolwent kierunku inżynieria sanitarna/ inżynieria środowiskowa
  • biegła umiejętność pracy z wykorzystaniem programu AUTO CAD
  • samodzielność w działaniu, terminowość, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • pracę przy ciekawych projektach

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae