Praktykant w Placówce Bankowej
Credit Agricole Bank Polska S.A.
Stalowa Wola, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 8 czerwca, 13:47

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Twoim głównym celem będzie wsparcie pracowników placówki bankowej w bieżących zadaniach. Poznasz standardy pracy doradcy klienta, proces obiegu dokumentacji oraz weźmiesz udział w akcjach mikromarketingowych organizowanych przez placówkę.

Wymagania

  • Jesteś studentem lub absolwentem studiów dziennych/zaocznych? Chcesz poznać tajniki pracy z Klientem? Lubisz współpracować z innymi i masz przyjazne nastawienie? Jesteś odpowiedzialny i szukasz konkretnych doświadczeń zawodowych?Jeśli tak – szukamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy

  • Umożliwimy Ci postawienie pierwszych kroków zawodowych w bankowości podczas bezpłatnej praktyki.
  • Poznasz produkty bankowe, standardy obsługi Klienta oraz zasady funkcjonowania placówki bankowej.
  • Dopasujemy godziny praktyk do Twoich potrzeb.
  • Zapewnimy Ci przyjazną atmosferę pracy.
  • Po 3 miesiącach i pozytywnej rekomendacji Twojego opiekuna praktyk, możesz aplikować na stanowisko Młodszego Doradcy Klienta w dowolnej placówce naszego Banku (pod warunkiem wolnego wakatu).

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie

Curriculum vitae