Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej
Grupa Why Not TRAVEL
Kielnarowa, Podkarpackie

praca 7 czerwca, 13:37

Opis stanowiska

Oferta pracy: Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej Grupa Why Not TRAVEL poszukuje osób do pracy na stanowisko Specjalista ds. Logistyki Pasażerskiej w Kielnarowej k. Rzeszowa.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)
  • • wyszukiwanie połączeń oraz przygotowywanie ofert i wycen
  • • sprzedaż biletów kolejowych, autobusowych, promowych
  • • uzupełnianie wniosków wizowych
  • • sprzedaż ubezpieczeń podróżnych
  • • obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży
  • • przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń

Wymagania

  • • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
  • • łatwość nawiązywania kontaktów
  • • dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, Internet)
  • • dobra organizacja stanowiska pracy, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
  • • zaangażowanie, silna motywacja do pracy, wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym
  • • udział w prestiżowych szkoleniach (tj. Sabre)
  • • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • • przyjazną atmosferę pracy
  • • stałe wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura i urbanistyka
  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • inżynieria chemiczna i procesowa
  • inżynieria środowiska
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika i budowa maszyn
  • stosunki międzynarodowe
  • technologia chemiczna
  • towaroznawstwo
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i inżynieria produkcji
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae