Specjalista ds. Sprzedaży Biletów Lotniczych (Kasjer Lotniczy)
Grupa Why Not TRAVEL
Kielnarowa, Podkarpackie

praca 7 czerwca, 13:33

Opis stanowiska

Kasjer Lotniczy

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • obsługa zapytań klienta, przygotowywanie ofert• profesjonalna obsługa Klientów (obsługa bezpośrednia, mailowa i telefoniczna)• dokonywanie rezerwacji lotniczych• obsługa zwrotów i zmian dokumentów podróży• przygotowywanie i terminowe dostarczanie dokumentów do Działu Fakturowania i Rozliczeń

Wymagania

  • • Komunikatywna znajomość języka angielskiego• Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym• Umiejętność pracy w zespole• Wysoka kultura osobista• Umiejętność organizacji pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • • możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym• udział w prestiżowych szkoleniach (tj. Sabre)• możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie• przyjazną atmosferę pracy• stałe wynagrodzenie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • europeistyka
  • logistyka
  • ochrona środowiska
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae