Architekt techniczny
MWM Smoczeński, Łobos, Koszuta-Szylar, Szychowicz sp.k.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 czerwca, 16:10

Opis stanowiska

Poszukujemy Architektów, którzy są gotowi dołączyć do naszego biura. Kandydaci powinni posiadać umiejętności w zakresie przygotowania projektów budowlanych i wykonawczych, opracowanie detali i nadzorowania prac budowlanych. Konieczna jest również praktyczna znajomość programu Revit, który jest w MWM podstawową platformą pracy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  Przygotowanie dokumentacji technicznej (projekty budowlane, przetargowe, wykonawcze, detale),
  •  Zarządzanie asystentami i młodszym personelem w ramach podległego zespołu projektowego,
  •  Opracowanie raportów technicznych, raportów z postępu prac i analiz,
  •  Koordynacja projektów architektonicznych z projektantami branż i innych podmiotów,
  •  Współpraca z kontrolerem kosztów, opracowanie wariantów optymalizacyjnych,
  •  Przygotowanie analiz dla potrzeb przetargów i negocjacje z oferentami/wykonawcami,
  •  Organizacja i prowadzenie spotkań,

Wymagania

  •  doświadczenie w pracy przy opracowaniu dokumentacji technicznej budynków;
  •  Znajomość programów: Revit, AutoCAD, Word, Excel;
  •  Praktyczna wiedza na temat przygotowania projektów budowlanych – zasady i etapy projektowania,
  • znajomość materiałów i technologii, etapy i standardy opracowania dokumentacji;
  •  Praktyczna wiedza na temat projektowania i realizacji inwestycji;
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów związanych z realizacją inwestycji budowlanych;
  •  Zdolność do podejmowania inicjatywy w odpowiedzi na przedstawiane polecenia i kierunki rozwoju
  • projektu;
  •  Elastyczne i otwarte podejście do nowych metod pracy i zaangażowanie w stałe doskonalenie i szkolenie;
  •  Umiejętności organizacyjne;
  •  Zdolności interpersonalne i zdolność do pracy samodzielnej jak i jako część zespołu;

Mile widziane

  • zdolność do określania priorytetów

Oferujemy

  • Proponujemy pracę w doświadczonym zespole realizującym innowacyjne projekty w zintegrowanym i dyna-micznym środowisku.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Wynagrodzenie

0 - 3500 PLN

Curriculum vitae