Architekt – asystent projektanta
MWM Smoczeński, Łobos, Koszuta-Szylar, Szychowicz sp.k.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 6 czerwca, 16:05

Opis stanowiska

Poszukujemy architektów, którzy są gotowi dołączyć do naszego biura w Rzeszowie. Stawiamy na wysoką kulturę współpracy i kreatywność.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  Przygotowanie projektów koncepcyjnych na podstawie analizowanych wariantów i we współpracy z innymi członkami zespołu projektowego, Opracowanie projektu w czasie całego cyklu jego trwania, Uczestnictwo w realizacji wyznaczonych celów i zadań projektu, Przygotowanie prezentacji dla różnych grup (klienci, urzędnicy, współpracownicy itp.) Współpraca z projektantami branżowych zespołów projektowych i innych podmiotów, Przestrzeganie procedur i standardów obowiązujących w firmie

Wymagania

  •  Ukończone studia na kierunku Architektura, Podstawowa znajomość programów: SketchUp, AutoCAD, Word, Excel, Photoshop Dobre umiejętności komunikacji i prezentacji, Podstawowa wiedza na temat przygotowania projektów budowlanych,  Rysunek odręczny pozwalający na uzasadnianie decyzji projektowych oraz prezentowanie ich podczas dyskusji, Zdolność do podejmowania inicjatywy w odpowiedzi na przedstawiane polecenia i kierunki rozwoju projektu, Elastyczne i otwarte podejście do nowych metod pracy i zaangażowanie w stałe doskonalenie i szkolenie Umiejętności organizacyjne, Zachowanie w tajemnicy danych poufnych Wykazywanie się inicjatywą i aktywnym podejściem do codziennych obowiązków Zdolności interpersonalne i zdolność do pracy samodzielnej jak i jako część zespołu

Mile widziane

  •  Język angielski

Oferujemy

  • Proponujemy pracę w doświadczonym zespole opracowującym innowacyjne projekty w zintegrowanym i dynamicznym środowisku.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka

Wynagrodzenie

0 - 3000 PLN

Curriculum vitae