Programista C/C++ / QT
String
Kraków, Małopolskie

staż 3 czerwca, 14:43

Opis stanowiska

Tworzenie i implementacja oprogramowania Udoskonalanie wdrożonych rozwiązań pod kątem wydajności i technologii Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji i urządzeń medycznych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Programowanie
  • Udział w co tygodniowych zebraniach działu rozwoju
  • Branie udziału w zebraniach nt. wprowadzania innowacji do produktów

Wymagania

  • Znajomość technologii C++, QT będzie dodatkowym atutemZnajomość systemu LINUXZnajomość innych języków programowaniaZnajomość j. angielskiegoZdolność do samodzielnego kreatywnego rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmieSamodzielną pracę w młodym zespoleMożliwość współtworzenia innowacyjnych projektówMożliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacjiPakiet socjalny (imprezy integracyjne, opieka medyczna)Wpływ na rozwój organizacjiPraca w przyjaznej atmosferze

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • fizyka techniczna
  • informatyka
  • inżynieria medyczna
  • matematyka

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Wynagrodzenie

0 - 3300 PLN

Curriculum vitae