Specjalista/tka ds. ofertowania i dokumentacji
Damansdak Polska Sp. z o.o.
Przemyśl, Podkarpackie

praca 3 czerwca, 10:35

Opis stanowiska

Wykonywanie kosztorysów ofertowych w zakresie dachów płaskich oraz dokumentacji powykonawczych.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Sporządzanie dokumentacji wykonawczej (rysunki, opisy, itp.)
  • • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • • Analiza dokumentacji projektowej;
  • • Wykonywanie przedmiarów i kalkulacji prac budowlanych (dekarskich) na potrzeby ofertowania;
  • • Współpraca z Generalnymi Wykonawcami, Projektantami;
  • • Współpraca z innymi działami Spółki;

Wymagania

  • • Wykształcenie kierunkowe techniczne (np. budownictwo, architektura,ochrona środowiska bądź pokrewne), może być w trakcie studiów zaocznych/wieczorowych;
  • • Znajomość i obsługa programu AutoCAD lub innych pokrewnych (ZW Cad. GStar CAD, itp.);
  • • Znajomość obsługi programów Exel, Word;
  • • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • • Komunikatywność i pozytywne nastawienie;
  • • Zdolność analitycznego myślenia;
  • • Samodzielność, Zaangażowanie, Dokładność;
  • • Dobra organizacja pracy;

Mile widziane

  • Doświadczenie

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko w nowoczesnej firmie;
  • • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;
  • • Niezbędne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków;
  • • Atrakcyjna lokalizacja biura w Przemyślu Infiore Park;
  • • Możliwość przyuczenia.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • architektura
  • budownictwo
  • inżynieria środowiska

Wynagrodzenie

3050 - 5500 PLN

Curriculum vitae