Pracownik w dziale operacji lotniczych
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 1 czerwca, 14:25

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Obsługiwanie zapytań o loty czarterowe na platformie sprzedażowej Avinode
  • Logistyka lotów czarterowych
  • Kontakt z lotniskami w krajach Europy, do których planowane są loty
  • Organizacja noclegu dla załogi
  • Organizacja cateringu na czas podróży według wytycznych Klientów
  • Organizacja transportu naziemnego według potrzeb Klientów
  • Weryfikowanie informacji dotyczących opłat lotniskowych i innych wynikających z przepisów kraju docelowego
  • Bieżąca aktualizacja i monitorowanie ważności szkoleń i uprawnień załogi
  • Wprowadzanie zmian do dokumentów operacyjnych przewoźnika

Wymagania

  • Wykształcenie: transport i logistyka lub lotnictwo lub prawo i administracja
  • Umiejętność planowania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży lotniczej
  • Znajomość tematyki transportu lotniczego
  • Język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację oraz interpretację zapisów na międzynarodowych lotniskach
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki i chęć nauki

Oferujemy

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w branży lotniczej

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • stosunki międzynarodowe
  • transport
  • zarządzanie

Curriculum vitae