Mechanik lotniczy
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 1 czerwca, 13:44

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • wykonywanie czynności obsługowych, tj. napraw głównych, przeglądów
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego statków powietrznych
  • sporządzanie raportów z przeprowadzonych czynności obsługowych
  • rozwiązywanie problemów pojawiających się podczas wykonywania czynności obsługowych

Wymagania

  • wiedza z zakresu budowy silników oraz zasad ich działania
  • umiejętność czytania instrukcji stanowiskowej
  • umiejętność czytania rysunków technicznych

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w branży lotniczej w dziale obsługi PART-145

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Curriculum vitae