Młodszy specjalista w dziale obsługi technicznej
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 1 czerwca, 13:38

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • analiza zamówień obsługi, rejestracja zleceń i przygotowywanie pakietów obsługowych,
  • analiza pracochłonności,
  • planowanie i nadzór nad procesami naprawy w zakresie obsługi technicznej,
  • koordynacja w zakresie planowego zapewnienia personelu obsługowego, infrastruktury obsługowej, części, materiałów, narzędzi i wyposażenia do obsługi technicznej,
  • współpraca w ramach organizacji obsługi technicznej Part-145 z organizacją CAMO,
  • bieżące wsparcie personelu obsługowego oraz projektowanie technologii prac obsługowych na podstawie dokumentacji producenta samolotu,
  • monitorowanie usterek.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane lotnicze) lub ostatni rok studiów w tym kierunku,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziana znajomość zagadnień eksploatacji i obsługi technicznej statków powietrznych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • punktualność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • dyspozycyjność do pracy w trybie zmianowym,

Oferujemy

  • rozwój zawodowy w branży lotniczej
  • umowę o pracę
  • pracę w młodym zespole

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • transport

Curriculum vitae