Stażysta w Centrum Koordynacji Szkolenia Operatorów Maszyn
Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
Warszawa, Mazowieckie

staż 31 maja, 07:42

Opis stanowiska

- Współpraca i budowanie relacji z producentami maszyn i urządzeń technicznych - Rozpatrywanie wniosków o potwierdzenie spełniania wymogów dotyczących przeprowadzania szkoleń dla ośrodków szkolenia operatorów maszyn budowlanych - Współudział w tworzeniu programów nauczania operatorów maszyn budowlanych - Rozpatrywanie wniosków o uznanie kwalifikacji zawodowych nabytych przez operatorów maszyn budowlanych w państwach członkowskich UE - Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Centrum

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Współpraca i budowanie relacji z producentami maszyn i urządzeń technicznych• Rozpatrywanie wniosków o potwierdzenie spełniania wymogów dotyczących przeprowadzania szkoleń dla ośrodków szkolenia operatorów maszyn budowlanych• Współudział w tworzeniu programów nauczania operatorów maszyn budowlanych• Rozpatrywanie wniosków o uznanie kwalifikacji zawodowych nabytych przez operatorów maszyn budowlanych w państwach członkowskich UE• Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Centrum

Wymagania

  • • Studiujesz lub skończyłeś studia w jednej ze specjalności: budownictwo, maszyny dla budownictwa, mechanika i budowa maszyn, maszyny do robót ziemnych i transportu bliskiego, mechanizacja rolnictwa, eksploatacja i technologia maszyn i pojazdów, drogownictwo i górnictwo, transport lub pokrewne

Mile widziane

  • • Lubisz pracować z ludźmi• Jesteś samodzielny• Jesteś proaktywny

Oferujemy

  • • Ambitne zadania• Rozwój osobisty

Rodzaj oferty

staż

Wymiar

inne

Forma zatrudnienia

staż

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • budownictwo
  • mechanika i budowa maszyn

Języki

  • angielski (średni)

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae