Inżynier certyfikacji
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-Świdnik" Spółka Akcyjna
Świdnik, Lubelskie

praca 26 maja, 11:58

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie i aktualizowanie programów certyfikacji oraz koordynacja wszystkich zadań związanych z certyfikacją we współpracy z władzami lotniczymi,
  • Monitorowanie oraz sprawdzanie dokumentów zgodności i udostępnianie ich do publikacji,
  • Przygotowywanie i aktualizowanie list kontrolnych zgodności.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki lotnicze lub ewentualnie mechaniczne),
  • Ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Kompetencje miękkie: łatwość w realizowaniu zadań i skupienie na celu, doskonałe zarządzanie czasem i terminowość, świetna organizacja pracy, umiejętność pracy według ścisłych wytycznych.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae