Konstruktor w biurze konfiguracji
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-Świdnik" Spółka Akcyjna
Świdnik, Lubelskie

praca 26 maja, 11:56

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Definiowanie i zarządzanie konfiguracją śmigłowca,
  • Analiza masy śmigłowca,
  • Opracowywanie definicji wymagań technicznych,
  • Przygotowanie opisowej dokumentacji eksploatacyjnej,
  • Współpraca w zespole lokalnym i międzynarodowym.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: lotnictwo, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn),
  • Umiejętności techniczne: znajomość środowiska CAD (preferowane: CATIA V5/NX), MS Office, ogólna wiedza techniczna, myślenie analityczne,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Kompetencje miękkie: przejmowanie własnej inicjatywy, umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,

Mile widziane

  • Mile widziane zainteresowania związane z branżą lotniczą.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • budowa i eksploatacja maszyn
  • elektrotechnika
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae