Akademicki Ambasador PZU
PZU
Rzeszów, Podkarpackie

praca 23 maja, 14:14

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Promowanie programów prowadzonych przez PZU

Wymagania

  • Studenci od I do IV roku studiów kierunków ekonomicznych i pokrewnych
  • Dostępność od końca września do końca czerwca
  • Sprawne poruszanie się w mediach społecznościowych
  • Działanie w organizacjach, samorządach studenckich, kołach naukowych

Oferujemy

  • Wspólnie z zespołem PZU będziesz organizować wydarzenia na swojej uczelni i reprezentować firmę w środowisku akademickim.
  • Oprócz satysfakcji z wykonywanej pracy otrzymujesz wynagrodzenie w postaci stypendium akademickiego.
  • Podczas trwania programu możesz w każdej chwili odezwać się do naszego rekrutera i skonsultować swoje CV.
  • Jeśli współpraca z PZU spodoba Ci się na tyle, że postanowisz zostać na praktykę lub staż, zadbamy o to, aby Twój proces rekrutacji był krótszy!
  • Zapewniamy certyfikowane szkolenia połączone z integracją i dobrą zabawą.

Wymiar

praca czasowa

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • finanse i rachunkowość
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae