Młodszy Konstruktor (układy elektryczne)
WYTWÓRNIA SPRZĘTU KOMUNIKACYJNEGO "PZL-Świdnik" Spółka Akcyjna
Świdnik, Lubelskie

praca 18 maja, 16:11

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie układów elektrycznych, nawigacyjnych, radiowych i innych, potrzebujących do działania energii elektrycznej,
  • Udział w tworzeniu Wymagań Technicznych i Założeń Projektowych,
  • Analiza niezgodności wykonywania części na wydziałach produkcyjnych, a także niezgodności powstałych w czasie eksploatacji oraz prób (stoiskowych, naziemnych i w locie),
  • Udział w prowadzonych pracach certyfikacyjnych przez opracowanie analiz zgodności projektu z przepisami lotniczymi.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne; preferowane kierunki elektroniczne, elektrotechniczne, lotnicze,
  • Umiejętności techniczne: znajomość programu CAD (mile widziana obsługa CATIA, NX) lub innego programu inżynierskiego, ogólna wiedza na temat układów elektrycznych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (mile widziana znajomość języka branżowego),
  • Kompetencje miękkie: umiejętność pracy zespołowej, orientacja na cel, dobra organizacja pracy, przejmowanie własnej inicjatywy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, odpowiedzialność,

Mile widziane

  • Mile widziane zainteresowania związane z branżą lotniczą.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • Zdobywanie doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Opieka medyczna i pakiet socjalny.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae