Samodzielny Referent w Zespole Standaryzacji i Efektywności Procesów Wsparcia Sprzedaży
PGE Obrót S.A.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 18 maja, 12:58

Opis stanowiska

 Konfiguracja i administrowanie od strony biznesowej systemami IT klasy CRM  Procedowanie i udział w realizacji inicjatyw zmian funkcjonalnych systemów informatycznych,  Realizacja testów wdrażanych narzędzi i nowych funkcjonalności systemów informatycznych,  Masowa zmiana danych w systemach  Analiza procesów realizowanych w obszarze wsparcia sprzedaży pod kątem możliwości wprowadzenia działań automatyzujących,  Sporządzanie zlecanych zestawień i raportów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  Konfiguracja i administrowanie od strony biznesowej systemami IT klasy CRM
  •  Procedowanie i udział w realizacji inicjatyw zmian funkcjonalnych systemów informatycznych,
  •  Realizacja testów wdrażanych narzędzi i nowych funkcjonalności systemów informatycznych,
  •  Masowa zmiana danych w systemach
  •  Analiza procesów realizowanych w obszarze wsparcia sprzedaży pod kątem możliwości wprowadzenia działań automatyzujących,
  •  Sporządzanie zlecanych zestawień i raportów.

Wymagania

  •  Wykształcenie wyższe lub student ostatnich lat (preferowane kierunki techniczne: informatyka, matematyka)
  •  Znajomość MS Excel na poziomie co najmniej średniozaawansowanym,
  •  Zdolności analityczne
  •  Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane

  •  Znajomość tworzenia zapytań bazodanowych
  •  Znajomość Power Query
  •  Umiejętność tworzenia makr dla pakietu Office

Oferujemy

  •  uczestnictwo w dynamicznym rozwoju firmy
  •  udział w kluczowych projektach firmy
  •  pracę w systemie hybrydowym (praca zdalna lub/i w biurze)
  •  możliwość rozwoju kompetencji

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • matematyka

Informacje dodatkowe

  • W tytule maila prosimy podać nazwę stanowiska

Wynagrodzenie

0 - 3800 PLN

Wymagane dokumenty

List motywacyjny
Curriculum vitae