Junior Programista - Praca zdalna w nowym zespole
Enfoglobe Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 17 maja, 14:00

Firma Enfoglobe poszukuje do nowego zespołu trzech Junior Software Developerów zarówno z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia. Enfoglobe to polsko-amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Rzeszowie oraz w Gainesville na Florydzie, USA. Do tej pory zrealizowaliśmy projekty m.in. dla University of Florida, Indiana University, Uniwersytet Rzeszowski, Sąd Najwyższy Stanu Floryda, Gmina Miasto Rzeszów czy Słowacki Zarząd Dróg. Specjalizujemy się w tworzeniu platform internetowych, aplikacji mobilnych, symulatorów i multimediów. Aktualnie realizujemy projekt współfinansowany przez Rząd Federalny Stanów Zjednoczonych, który pomoże poprawić system opieki zdrowotnej leczenia chorób psychicznych i uzależnień.

• Tworzenie oraz rozwijanie aplikacji webowych i/lub mobilnych w oparciu o technologie - Entity Framework Core, ASP.NET Core 6.0 WebApi, MsSql, HTML, JS oraz Angular 13, a dla aplikacji mobilnych Flutter 2.5+
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności do aktualnych systemów

• Doświadczenie (mile widziane, ale nie obowiązkowe)
  • Znajomość:.NET Core 6.0, Entity Framework Core (wersja 6), Asp.Net Web API, .NetFramework, C# (najlepiej wersja 10), Angular 13, AngularJS, wzorce projektowe CQRS Unit of Work, Repository Pattern, TypeScript JavaScript, HTML, CSS, Baza danych MsSql, Typ projektu Rest API