Specjalista ds. Kluczowych Klientów [PRACA ZDALNA]
Rzeszów, Podkarpackie

praca 16 maja, 09:34

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • OBOWIĄZKI:
  • ⦿ Zaproszenie uczestników do udziału w projektach realizowanych przez InConventus Group
  • ⦿ Utrzymywanie kontaktów oraz trwałych relacji biznesowych
  • ⦿ Utrzymywanie klientów w systemie CRM
  • ⦿ Prowadzenie korespondencji biznesowej
  • ⦿ Połączenia za pomocą telefonii VoIP
  • ⦿ Tworzenie i realizowanie planów sprzedażowych oraz sporządzanie raportów z działań handlowych.
  • ⦿ Budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród Klientów
  • ⦿ Aktywna interakcja z innymi działami firmy
  • ⦿ Codzienne raportowanie
  • ⦿ Ciągły rozwój i chęć podnoszenia swoich kwalifikacji.

Wymagania

  • Profil Kandydata:
  • ⦿ Gotowość do podjęcia współpracy na podstawie umowy zlecenia lub własnej działalności gospodarczej (B2B)
  • ⦿ Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces
  • ⦿ Samodzielne i aktywne podejście do powierzonych zadań
  • ⦿ Dobra organizacja pracy, samodyscyplina oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • ⦿ Umiejętność planowania działań handlowych, bezpośredniego docierania do Klientów i zarządzania relacjami z kluczowymi Klientami
  • ⦿ Doświadczenie w sprzedaży (w tym sprzedaż produktów lub usług online) – będzie dodatkowym atutem
  • ⦿ Skuteczność w realizacji założonych planów
  • ⦿ Zorganizowane miejsce pracy (komputer / laptop, internet o szybkości co najmniej 2 Mb / s)

Oferujemy

  • OFERUJEMY:
  • ⦿ Możliwość realizacji zadań nie wychodząc z domu, z dowolnego miejsca na świecie, oraz w warunkach globalnego lockdown
  • ⦿ Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • ⦿ Możliwość realizowania równolegle własnych pomysłów biznesowych
  • ⦿ Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujących do współpracy i realizacji celów
  • ⦿ Pracę w dynamicznym i międzynarodowym zespole, zorientowanym na realizację celów
  • ⦿ Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych zadań, w tym też telefonie VoIP i niezbędne programy
  • ⦿ Dobry grafik pracy
  • ⦿ Szkolenie firmowe na etapie wdrażania, wsparcie od managera działu.

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae