Praktyki zdalne w dziale Zarządzania Projektami
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 16 maja, 09:28

Opis stanowiska

Szukamy zaangażowanych, pełnych inicjatywy, lubiących się uczyć praktykantów. Jeśli jesteś studentem, lub właśnie skończyłeś edukację i szukasz miejsca, z którego możesz rozpocząć przygodę z zarządzaniem projektami – aplikuj do nas!

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • CO ZYSKASZ:
  • ⦿ Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów według przyjętej metodologii;
  • ⦿ Możliwość merytorycznego i praktycznego udziału w projektach realizowanych przez Spółkę;
  • ⦿ Możliwość bycia "prawą ręką" kierownika projektów w zakresie zarządzania projektami;
  • ⦿ Praktyczne doświadczenie w zakresie sporządzania raportów;
  • ⦿ Nowe umiejętności w zakresie zarządzania czasem;
  • ⦿ Dowiesz się o kluczowych parametrach projektu: zakres, jakość, harmonogram, dokumentacja, ryzyko, budżet oraz zapewnienie ich właściwej realizacji na poszczególnych etapach projektu;
  • ⦿ Możliwość proponowania zmian i rozwiązań optymalizacyjnych w realizowanych projektach.

Wymagania

  • Profil Kandydata:
  • ⦿ Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • ⦿ Umiejętność strategicznego myślenia przez pryzmat wyznaczonych celów Spółki;
  • ⦿ Zdolność analityczna, dobra organizacja czasu pracy, komunikatywność;
  • ⦿ Dobra znajomość języka angielskiego;
  • ⦿ Inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność, otwartość na nowe wyzwania, pomysłowość i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • PROPONUJEMY:
  • ⦿ Nie oferujemy wynagrodzenia, ale dajemy możliwość zdobycia bezcennego doświadczenia;
  • ⦿ Odbycie bezpłatnych 3-miesięcznych praktyk w wymiarze 20 godzin w tygodniu (możliwość dostosowania godzin do własnego grafiku);
  • ⦿ Możliwość rozwinięcia swoich umiejętności w zakresie zarządzania projektami;
  • ⦿ Możliwość kształcenia się i podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • ⦿ Możliwość proponowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • ⦿ Partnerską atmosferę współpracy w młodym, sympatycznym zespole (serio);
  • ⦿ Możliwość korzystania z naszej firmowej biblioteczki;
  • ⦿ Referencje po zakończeniu praktyk;
  • ⦿ Praktyki w najbardziej dynamicznej branży.

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Wymiar

część etatu

Forma zatrudnienia

praktyka

Wykształcenie

  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae