Projektant branży sanitarnej
ZDI Sp. z o.o.
Zamość, Lubelskie

praca 13 maja, 12:11

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko Projektanta branży sanitarnej w biurze w Zamościu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Samodzielne wykonywanie projektów instalacji sanitarnych, wod-kan, charakterystyk energetycznych, analiz, programów funckcjonalno-użytkowych itp. zgodnie z przepisami oraz aktualnym stanem wiedzy technicznej,
  • Opracowywanie koncepcji i rozwiązań technicznych,
  • Przygotowywanie i koordynacja dokumentacji projektowych,
  • Nadzór merytoryczny, techniczny, weryfikacja i koordynacja prowadzonych projektów instalacji sanitarnych pod kątem ich realizacji na budowach i zgodności z założeniami budżetowymi,
  • Opracowywanie kosztorysów, przedmiarów itp.,
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na realizowanych projektach,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami i innymi uczestnikami procesu inwestycyjnego
  • Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Uprawnienia projektowe w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych
  • Doświadczenie zawodowe przy projektowaniu instalacji sanitarnych
  • Znajomość programów branżowych (AutoCad, Programy branżowe, programy kosztorysowe),
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji, zdolności interpersonalne
  • Praca w zespole, elastyczność
  • Konieczne czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Samodzielne stanowisko pracy w komfortowych warunkach,
  • Zgrany zespół oraz ciekawe wyzwania projektowe

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • inżynieria środowiska

Curriculum vitae