Inżynier Projektu
Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie

praca 12 maja, 10:32

Opis stanowiska

Zarządzanie wdrażaniem nowych projektów oraz nadzór nad procesem w produkcji seryjnej w zakładzie i doborem metod wytwarzania

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wdrażanie nowych projektów oraz nadzór nad wybranymi procesami w produkcji seryjnej w zakładzie
  • Nadzór nad produkcją prototypów, testowanie, walidacja zgodnie z celami projektu. Raportowanie wyników do zespołu projektowego.
  • Dbałość o transfer projektów do Działu Produkcji / Utrzymania Ruchu (dokumentacja maszyn, wskazówki odnośnie przebiegu procesu)
  • Udział w projektowaniu, dostawie i walidacji środków produkcji i ich przygotowanie do produkcji seryjnej
  • Nadzór nad normalizacją (standaryzacja) czasów, optymalizacją operacji technologicznych na etapie wdrożenia oraz w produkcji seryjnej
  • Udział w planowaniu procesu produkcyjnego w określaniu, analizie założeń (PFMEA), rozwoju layoutu dla nowych wdrożeń oraz projektów w produkcji seryjnej
  • Standaryzacja czasów z uwzględnieniem SMED, 5S, Kaizen - w celu optymalizacji operacji technologicznych
  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną wyrobu i procesu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne (absolwent)
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i pracy w warunkach stresu
  • Systematyczność i dokładność

Mile widziane

  • doświadczenie, wiedza, zainteresowania dotyczące branży automotive

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae