Inżynier jakości
Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie

praca 12 maja, 10:21

Opis stanowiska

Zapewnienie wdrożenia i stosowania zasad i metod jakości w ramach zintegrowanego systemu zarządzania. Rozpatrywanie reklamacji od klientów oraz zwrotów rynkowych .

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Rozpatrywanie reklamacji od klientów oraz zwrotów rynkowych poprzez prowadzenie analiz 8D, A3.
  • Aktualizowanie dokumentacji (PFMEA, CP) na podstawie ilości braków, reklamacji oraz zmian wymaganych przez grupę
  • Sprawdzanie i opiniowanie kart stanowiskowych
  • Nadzorowanie poziomu brakowości dla poszczególnych projektów oraz raportowanie wyników wewnętrznie oraz do grupy
  • Nadzorowanie wyników oraz planu zejścia dla GP12, Firewall
  • Kontakt z uczelniami / laboratoriami w celu wykonania badań wynikających z procesu rozwiązywania problemu
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Przeprowadzenie procesu zatwierdzenia części dla nowych wyrobów oraz zmian na wyrobie (PPAP)
  • Opracowywanie oraz nadzorowanie Planu Kontroli dla produktów wprowadzanych do produkcji seryjnej
  • Nadzorowanie wprowadzenia harmonogramów dla analizy statystycznej, badań okresowych
  • Uczestnictwo w próbach przeprowadzanych na liniach produkcyjnych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (absolwent)
  • Znajomość norm, metod i technik zarządzania jakością (m.in. ISO/TS, PPAP, APQP, MSA, 5Why, 8D i in.)
  • Mile widziana znajomość elektroniki lub zainteresowanie tą dziedziną
  • Zdyscyplinowanie, sumienność i systematyczność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Mile widziana znajomość podręczników AIAG

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae