Inżynier produktu – Konstruktor
Axamo Sp. z o.o.
Mielec, Podkarpackie

praca 7 maja, 12:54

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej która rozbudowuje swój oddział w Mielcu poszukuję operatywnych i nastawionych na dalszy rozwój zawodowy kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska Konstruktora Mechanika – Inżyniera produktu. Lokalizacja: Mielec System pracy: jednozmianowy, elastyczny czas pracy Wymiar pracy i forma zatrudnienia: umowa o pracę, praca w pełnym wymiarze godzin

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • Projektowanie konstrukcji metalowych w programie SolidWorks
  • • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu projektów oraz nadzór nad ich realizacją
  • • Nadzór nad wdrażaniem zmian konstrukcyjnych w produktach
  • • Tworzenie dokumentacji technicznej, aktualizowanie dokumentacji w trakcie procesu produkcji
  • • Tworzenie specyfikacji materiałowej
  • • Pomoc przy dokonywaniu wycen
  • • Współpraca z klientami (również anglojęzycznymi)
  • • Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów

Wymagania

  • • Wykształcenie wyższe techniczne
  • • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w projektowaniu konstrukcji metalowych i ich elementów
  • • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (praca zakłada codzienny kontakt z językiem obcym)
  • • Praktyczna znajomość programu SolidWorks (lub pokrewnego)
  • • Znajomość programu MS Excel
  • • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, samodzielność, operatywność, zdolność analitycznego myślenia
  • • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • • Stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie
  • • Elastyczny czas pracy
  • • Ciekawą i pełną codziennych wyzwań pracę w niekorporacyjnej atmosferze w firmie o niskim poziomie rotacji pracowników i dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • • Przejrzystą ścieżkę rozwoju i możliwość awansu w strukturach firmy
  • • Możliwość udziału w szkoleniach (zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych)
  • • Możliwość uczęszczania na kurs języka angielskiego
  • • Dofinansowanie do karty Multisport
  • • Inne dodatki płacowe i pozapłacowe (m.in. premie świąteczne, imprezy integracyjne)

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budowa i eksploatacja maszyn
  • komputerowe wspom.proc.techn., poj. samochodowe
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika
  • zarządzanie i inżynieria produkcji

Języki

  • polski (zaawansowany)
  • angielski (zaawansowany)

Wynagrodzenie

5500 - 7150 PLN

Curriculum vitae