Inżynier ds. analiz zwrotów rynkowych
Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie

praca 12 maja, 09:38

Opis stanowiska

Zapewnienie skutecznej analizy części zwracanych przez klienta. Analizowanie przyczyn reklamacji od klientów. Nadzorowanie procedur wykonywania testów.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Opracowanie i nadzorowanie aktualności dokumentacji systemu w swoim obszarze działania.
  • Prowadzenie dokumentacji oraz rozpatrywanie reklamacji od klientów w zakresie udzielonych pełnomocnictw.
  • Analizowanie przyczyn reklamacji od klientów.
  • Nadzorowanie procedur wykonywania testów.
  • Pisanie skryptów, plików konfiguracyjnych wynikających z potrzeb analiz.
  • Modyfikacje stanowisk kontrolno-pomiarowych wynikających z potrzeb analiz.
  • Analiza i definiowanie potrzeb laboratorium pod kątem potencjalnych analiz dla nowych projektów/wyrobów.
  • Przeprowadzanie i dokumentowanie analiz wyrobu zwróconego.
  • Przechowywanie i archiwizowanie sporządzonych zapisów.
  • Znajomość wymagań klienta dotyczących jakości.
  • Przedstawianie przełożonemu propozycji działań doskonalących jakość, środowisko i bhp.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (absolwent)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zawansowana programów word, excel, power point, MS project, Outlook
  • • Samodzielność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Mile widziane

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.: unikatowy system kafeteryjny, ubezpieczenie, dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, szkoleń językowych, posiłków

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • inżynieria materiałowa
  • mechanika
  • mechanika i budowa maszyn
  • mechatronika

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae