PRAKTYKANT GRAFIK KOMPUTEROWY
CENTRUM SYSTEMÓW BEZPIECZEŃSTWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rzeszów, Podkarpackie

praktyka bezpłatna 9 maja, 14:42

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy studentek/studentów na praktyki letnie, które odbywają się w miesiącach lipiec – wrzesień. Zapraszamy do zgłaszania się osoby, które są studentkami/studentami studiów magisterskich bądź studentkami/studentami studiów inżynierskich (ostatni semestr) i planują kontynuować naukę. Oferujemy: • 4-8 tygodni praktyki pod okiem opiekuna/opiekunki praktyki • Pracę przy konkretnych projektach • Dostęp do najnowszych systemów bezpieczeństwa • Przyjazną i wspierająca atmosferę pracy • Ciekawe doświadczenie zawodowe

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Współtworzenie nowych projektów na potrzeby social media, stron www
  • Nanoszenie projektów graficznych na zdjęcia, obróbka zdjęć
  • Wsparcie zespołu obsługi sprzedaży

Wymagania

  • Zgłoś się do nas jeśli jesteś:• Ambitna/ambitny i chcesz się rozwijać • Otwarty na pracę w zespole• Odpowiedzialna/ odpowiedzialny i potrafisz pracować samodzielnie • Biegle posługujesz się pakietem MS Office• Znasz portale społecznościowe oraz social media• Nie boisz się pytać i prosić o pomoc – bo jak inaczej się nauczysz?

Oferujemy

  • Bezpośrednie szkolenia 1 na 1, codzienne wsparcie i pełne wdrożenie do pracy
  • Codzienna świeża kawa z ekspresu bez ograniczeń
  • Nielimitowany humor i dobre towarzystwo

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae