praktyka bezpłatna 9 maja, 14:34

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy studentek/studentów na praktyki letnie, które odbywają się w miesiącach lipiec – wrzesień. Zapraszamy do zgłaszania się osoby, które są studentkami/studentami studiów magisterskich bądź studentkami/studentami studiów inżynierskich (ostatni semestr) i planują kontynuować naukę. Oferujemy: • 4-8 tygodni praktyki pod okiem opiekuna/opiekunki praktyki • Pracę przy konkretnych projektach • Dostęp do najnowszych systemów bezpieczeństwa • Przyjazną i wspierająca atmosferę pracy • Ciekawe doświadczenie zawodowe

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • powtarzalne prace w zakresie tworzenia oraz przenoszenia ofert pomiędzy platformami sprzedażowymi allegro / sklep internetowy
  • redagowanie ofert (tworzenie opisów produktowych
  • prace w zakresie dostosowywania ofert do zmieniających się wymagań rynkowych (zmiany parametrów ofert, treści itp.)
  • prace przy tworzeniu nowych ofert oraz uruchamianiu nowych kanałów sprzedaży
  • współpraca w zakresie rozwoju produktów

Wymagania

  • Zgłoś się do nas jeśli jesteś:• Ambitna/ambitny i chcesz się rozwijać • Otwarty na pracę w zespole• Odpowiedzialna/ odpowiedzialny i potrafisz pracować samodzielnie • Biegle posługujesz się pakietem MS Office• Znasz portale społecznościowe oraz social media• Nie boisz się pytać i prosić o pomoc – bo jak inaczej się nauczysz?

Oferujemy

  • Doskonałe możliwości rozwoju w obszarze e-commerce, dostęp skarbnicy wiedzy – możliwość uczenia się od najlepszych
  • Bezpośrednie szkolenia 1 na 1, codzienne wsparcie i pełne wdrożenie do pracy
  • Codzienna świeża kawa z ekspresu bez ograniczeń
  • • Nielimitowany humor i dobre towarzystwo

Rodzaj oferty

praktyka bezpłatna

Forma zatrudnienia

praktyka

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • elektronika i telekomunikacja
  • energetyka
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae