Program Praktyk Letnich
ARUP Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie

praktyka płatna 6 maja, 13:10

Opis stanowiska

Do naszych zespołów w Krakowie i Warszawie poszukujemy studentek/studentów na praktyki letnie, które odbywają się w miesiącach lipiec – wrzesień. Zapraszamy do zgłaszania się osoby, które są studentkami/studentami studiów magisterskich bądź studentkami/studentami studiów inżynierskich (ostatni semestr) i planują kontynuować naukę. Oferujemy: •8 tygodni praktyki pod okiem opiekuna/opiekunki praktyki •Pracę przy konkretnych lokalnych i międzynarodowych projektach •Dostęp do najnowszego oprogramowania •Przyjazną i wspierająca atmosferę pracy •Pakiet szkoleń wprowadzających •Uczciwe wynagrodzenie za praktykę •Ciekawe doświadczenie zawodowe Nasze praktyki kierujemy do studentek/studentów takich kierunków jak: •Budownictwo ogólne, drogowe, mostowe, konstrukcje budowlane (stalowe) i inżynierskie •Inżynieria środowiska, wodna, sanitarna (HVAC, wodociągi i kanalizacja), klimatyzacja, wentylacja, ciepłownictwo, ogrzewnictwo •BIM/modelowanie 3D – Revit, Civil 3D, Navisworks, oprogramowanie Bentley •Geotechnika •Inżynieria elektryczna, elektrotechnika Zgłoś się do nas jeśli jesteś: •Ambitna/ambitny i chcesz się rozwijać •Otwarty na pracę w zespole •Odpowiedzialna/ odpowiedzialny i potrafisz pracować samodzielnie •Nie boisz się pytać i prosić o pomoc – bo jak inaczej się nauczysz? •Znasz podstawy angielskiego na tyle, by nie bać się wziąć udział w spotkaniu tylko w języku Szekspira i jesteś chętny do jego dalszej nauki

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • 8 tygodni praktyki pod okiem opiekuna/opiekunki praktyki

Wymagania

  • Student/Absolwent

Oferujemy

Rodzaj oferty

praktyka płatna

Forma zatrudnienia

umowa zlecenie / o dzieło

Wykształcenie

  • architektura
  • architektura i urbanistyka
  • budownictwo
  • elektronika i telekomunikacja
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • finanse i rachunkowość
  • informatyka
  • inżynieria środowiska
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • ochrona środowiska

Języki

  • angielski (średnio-zaawansowany)

Curriculum vitae