Asystent/ ka w dziale CAMO
P.P.H.U. ROYAL-STAR
Mielec, Podkarpackie

praca 6 maja, 09:24

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Wprowadzanie danych z Pokładowego Dziennika Technicznego do systemu zarządzania ciągłą zdatnością do lotu,
  • Obsługa systemu informatycznego wspomagającego działalność CAMO,
  • Opracowywanie dokumentacji ciągłej zdatności do lotu (Programów Obsługi Technicznej, dokumentacji wykonawczej),
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów oraz archiwizacja i zarządzanie dokumentacją działu CAMO,
  • Analiza biuletynów oraz dokumentacji technicznej,
  • Koordynacja działań między organizacjami Part-145 oraz ATO,
  • Analiza dokumentacji technicznej statków powietrznych,
  • Udział w odbiorze statków powietrznych, sporządzanie raportów,
  • Współpraca z właściwymi urzędami oraz instytucjami.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach związanych z lotnictwem,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu ciągłą zdatnością do lotu (CAMO) lub obsłudze statków powietrznych,
  • Znajomość branży lotniczej, nomenklatury technicznej - lotniczej,
  • Znajomość zasad mechaniki i budowy statków powietrznych,
  • Język angielski techniczny na poziomie zrozumienia Instrukcji Obsługi Technicznej i Biuletynów Lotniczych,
  • Podstawowe informacje z zakresu prowadzenia dokumentacji technicznej statków powietrznych, umiejętność interpretacji przepisów prawa lotniczego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Samodzielność, komunikatywność, orientacja na cel i zdobywanie nowych doświadczeń, umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu ciągłą zdatnością do lotu (CAMO) lub obsłudze statków powietrznych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • logistyka
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • transport

Curriculum vitae