Stażysta w Programie Zarządzania Produkcją
Abalone Poland sp.zo.o.
Trzebnica, Dolnośląskie

staż 5 maja, 12:39

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, lidera w branży FMCG, szukamy stażystów, którzy chcieliby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej z możliwością kontynuowania swojej kariery w strukturach firmy.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  •  Zarządzanie zmianą produkcyjną od kilkunastu do kilkudziesięciu osób
  •  Optymalizacja procesu produkcji, usprawnienie procesów produkcyjnych
  •  Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  •  Odpowiedzialność za koordynowanie i nadzorowanie działań podległego zespołu i pracy linii produkcyjnej

Wymagania

  •  Ukończyłeś(-aś) lub kończysz właśnie studia z Zarządzania i Inżynierii Produkcji, Technologii Żywności, Logistyki lub pokrewne
  •  Posiadasz wiedzę teoretyczną z zakresu Lean Management, 5S, ZZL i chcesz ją wykorzystywać w praktyce
  •  Jesteś otwarty(-a) na wyzwania i potrafisz zaadaptować się do często zmieniających się warunków
  •  Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze produkcji (praktyki, staże)
  •  Swoją przyszłość wiążesz z pracą w działach produkcyjnych, jako osoba zarządzająca personelem
  •  Akceptujesz pracę w systemie czterobrygadowym

Oferujemy

  •  cykl wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń realizowanych przez prestiżowe certyfikowane organizacje szkoleniowe
  •  mentora, który będzie wsparciem od pierwszego dnia stażu!
  •  pakiet świadczeń pozapłacowych:  możliwość bezpłatnego zakwaterowania w hotelu pracowniczym dla osób, gotowych do relokacji lub dofinansowanie kosztów dojazdu  prywatna opieka medyczna LUXMED
  •  bezpłatna stołówka
  •  karta Multisport
  •  ubezpieczenie na życie
  •  bony i paczki świąteczne
  •  bilety na koncerty
  •  bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocław
  •  dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
  •  dofinansowanie za dojazdy
  •  Program relokacyjny dla stażystów:- Umowa o pracę na 33 miesiące- Co miesiąc 580 zł brutto lub darmowe mieszkanie w pokoju 2 osobowym w Miliczu lub w Trzebnicy przez okres 12 miesięcy

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • logistyka
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Wynagrodzenie

0 - 5000 PLN

Curriculum vitae