Staż w Dziale Personalnym
Goodrich Aerospace Poland
Tajęcina, Podkarpackie

staż 4 maja, 01:03

Opis stanowiska

Staż w Dziale Personalnym w Sekcji Administracji Personalnej

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Do zadań stażysty należeć będzie:- wsparanie administracyjne zespołów w dziale personalnym/rekrutacyjnym- aktualizacja bazy danych- skanowanie i zarządzanie dokumentacją,- tworzenie akt personalnych- tworzenie raportów, analiz na potrzeby pracowników Działu Personalnego

Wymagania

  • Od stażysty wymagamy:- wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych - dobrej znajomości i obsługi komputera oraz pakietu MS Office

Oferujemy

  • Stażyście oferujemy:- miłą i przyjazną atmosferę w pracy- możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w pracy w Dziale Personalnym

Rodzaj oferty

staż

Forma zatrudnienia

staż

Dla kogo

student

Wykształcenie

  • europeistyka
  • finanse i rachunkowość
  • stosunki międzynarodowe
  • zarządzanie
  • zarządzanie i marketing

Curriculum vitae