kontroler jakości
TEKNIA Rzeszów Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie

praca 28 kwietnia, 13:27

Opis stanowiska

Kontrola jakości wyrobów produkowanych przez zakład produkcyjny (start produkcji, zakończenie oraz kontrole międzyoperacyjne), Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową, Sporządzanie raportów, Podstawowe pomiary długości i kąta, Audity produktu.

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • Kontrola jakości wyrobów produkowanych przez zakład produkcyjny (start produkcji, zakończenie oraz kontrole międzyoperacyjne),Prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową,Sporządzanie raportów,Podstawowe pomiary długości i kąta,Audity produktu.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne,Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów długości i kąta (umiejętność posługiwania się przyrządami takimi jak suwmiarki, mikrometry, wysokościomierze, itp.),Umiejętność czytania rysunku technicznego,Znajomość pakietu MS-Office,dobra organizacja pracy, sumienność, spostrzegawczość, dociekliwość.

Mile widziane

  • znajomość SPC oraz języka Angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku automotive.karty multisportdodatkowe premie i bonusymożliwość rozwoju

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Dla kogo

absolwent

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • elektrotechnika
  • inżynieria materiałowa
  • lotnictwo i kosmonautyka
  • mechanika
  • mechatronika

Curriculum vitae