INŻYNIER BUDOWY
ZEUS S.A.
Pruszcz Gdański, Pomorskie

praca 26 kwietnia, 11:49

Opis stanowiska

ZEUS S.A. działa na rynku energetyki, automatyki i zabezpieczeń teletechnicznych od 1991 r. Specjalizujemy się w świadczeniu usług z zakresu projektowania, kompleksowego wykonawstwa instalacji specjalistycznych obiektów budowlanych, a także serwisujemy instalacje oraz systemy elektryczne i teleinformatyczne. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY

Obowiązki osoby zatrudnionej

  • • udział w procesie ofertowania
  • • weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • • nadzór nad realizacją prac i koordynacja robót podwykonawców
  • • sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • • rozliczanie robót

Wymagania

  • • wykształcenie wyższe kierunkowe (elektrotechnika, telekomunikacja etc.)
  • • znajomość programów AutoCAD, pakiet Office
  • • gotowość do podjęcia pracy w delegacji (zjazdy na weekend)
  • • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • • Stałe wynagrodzenie ustalane indywidualnie + dodatki;
  • • Niezbędne szkolenia;
  • • Samochód służbowy oraz inne narzędzia pracy;
  • • Udział przy ciekawych projektach realizacyjnych;
  • • Przestrzeń do proponowania i wdrażania własnych pomysłów;
  • • Możliwość podniesienia kompetencji zawodowych;
  • • Miła atmosferę pracy, wdrożenie oraz wsparcie
  • • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Forma zatrudnienia

umowa o pracę

Wykształcenie

  • automatyka i robotyka
  • budownictwo
  • elektrotechnika
  • energetyka
  • mechatronika

Curriculum vitae